Frederikshavn Skyttekreds - Banner

Bestyrelsen

Formand Card image cap
John Andersen
40 72 12 89
formand@frederikshavnskyttekreds.dk
Bestyrelsesmedlem Card image cap
Ole H. Madsen
40 40 28 12
ole@frederikshavnskyttekreds.dk
Bestyrelsesmedlem Card image cap
Peter Møller
40 76 50 55
peter@frederikshavnskyttekreds.dk
Bestyrelsesmedlem Card image cap
Lars Rasmussen
40 10 01 02
lars@frederikshavnskyttekreds.dk
Bestyrelsesmedlem Card image cap
Knud Jensen
knud@frederikshavnskyttekreds.dk
Suppleant Card image cap
Fin Pedersen
fin@frederikshavnskyttekreds.dk

Riffeludvalg

Formand Card image cap
Lotte Bredahl
24 67 11 49
lotte@frederikshavnskyttekreds.dk
Kortdistance Card image cap
Anton Christensen
50 59 61 85
anton@frederikshavnskyttekreds.dk
Kortdistance Card image cap
Knud Jensen
knud@frederikshavnskyttekreds.dk
Langdistance Card image cap
Peter Møller
peter@frederikshavnskyttekreds.dk

Pistoludvalg

Formand Card image cap
Lars Rasmussen
40 10 01 02
lars@frederikshavnskyttekreds.dk
Kortdistance Card image cap
Søren Kogsbøll
soeren@frederikshavnskyttekreds.dk
Tjenestepistol Card image cap
Rolf Holtegaard
rolf@frederikshavnskyttekreds.dk
Sortkrudt Card image cap
Henrik Braun
henrik@frederikshavnskyttekreds.dk
Søværnet (SIF) Card image cap
Jørgen Hagen Jensen
joergen@frederikshavnskyttekreds.dk

Øvrige kontakter

Kasserer Card image cap
Poul Erik Christensen
40 14 65 73
kasserer@frederikshavnskyttekreds.dk
PR/Webmaster Card image cap
Anton Christensen
50 59 61 85
anton@frederikshavnskyttekreds.dk
Medlemsregistrering Card image cap
Ole H. madsen
40 40 28 12
ole@frederikshavnskyttekreds.dk
Revisor Card image cap
Søren Kogsbøll
Revisor Card image cap
Henrik Braun
Revisor Suppleant Card image cap
Anton Christensen