Kontakt os

Sidder du med et spørgsmål eller har du brug for hjælp, så er du altid velkommen til at kontakte et medlem af bestyrelsen eller en af de andre frivillige i foreningen, som kan hjælpe dig på rette vej. 

Du finder kontaktoplysninger på bestyrelsen, samt vores frivillige hjælpere herunder.

Bestyrelsen

Formand

John Andersen

formand@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 40 72 12 89

 

 

Bestyrelsesmedlem

Ole H. Madsen

ole@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 40 40 28 12

 

Bestyrelsesmedlem

Peter Wolff

peterw@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 71 65 04

 

Bestyrelsesmedlem

Knud Jensen

knud@frederikshavnskyttekreds.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Lars Rasmussen

lars@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 40 10 01 02

Suppleant

Thorbjørn Hansen

thorbjorn@frederikshavnskyttekreds.dk

 

Pistoludvalg

Formand

Peter Wolff

peterw@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 71 65 04

Kortdistance

Søren Kogsbøll

soeren@frederikshavnskyttekreds.dk

Tjenestepistol

Rolf Holtegaard

rolf@frederikshavnskyttekreds.dk

Sortkrudt

Henrik Braun

henrik@frederikshavnskyttekreds.dk

Søværnet (SIF)

Jørgen Hagen Jensen

joergen@frederikshavnskyttekreds.dk

Riffeludvalg

Formand

Knud Jensen

knud@frederikshavnskyttekreds.dk

Kortdistance

Anton Christensen

anton@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 59 61 85

Kortdistance

Lotte Bredahl

lotte@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 24 67 11 49

Langdistance

Peter Møller

peter@frederikshavnskyttekreds.dk

Andre kontakter

Kasserer

Poul Erik Christensen

kasserer@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 40 14 65 73

Medlemsregistrering

Anton Christensen

anton@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 59 61 85

PR / Webmaster

Anton Christensen

anton@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 59 61 85

Revisor

Søren Kogsbøll

Revisor

Henrik Braun

Revisor Suppleant

Anton Christensen

anton@frederikshavnskyttekreds.dk

Mobil: 50 59 61 85